niedziela, 26 października 2014

NOWY BLOG

   Moi Drodzy! (mam nadzieje, że jeszcze ktoś tu zagląda) W końcu się doczekaliście linka do mojego nowego bloga. Bardzo długo zajęło mi dekorowanie i szablon, który robiłam razem z koleżanką (pierwszy raz robiłyśmy coś takieg, dlatego bądźcie wyrozumiali). W tym blogu dodałam zakładkę z bohaterami także zerknijcie koniecznie! Rozdział pojawi się niebawem.
   Moja mała prośba - jeśli po przeczytaniu fabuły zdecydujesz się, że będziesz czytał Eternal to prosiłabym, abyś zostawił komentarz pod tą notką. Chciałabym wiedzieć ile na wstępie mogę się spodziewać czytelników. ;)

Do obozu jednostki specjalnej w Afganistanie, przyjeżdża pięć, młodych pielęgniarek, które mają służyć najlepszym żołnierzom. Jedna z nich, Hovery Laing musi dzielić namiot z nieobliczalnym i zabójczo przystojnym Darrenem Fletcherem - wiceadmirałem drugiej grupy swojej jednostki, któremu w ogóle to nie odpowiada. Para ciągle skacze sobie do gardeł a kłótnie towarzyszą im każdego dnia.
   Po jakimś czasie na obóz napadają Pakistańczycy z zamiarem wybicia wrogów. Darren jest zmuszony uciekać razem z Hovery przez afganistańskie ziemie - jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na ziemi. Po drodze spotyka ich wiele zagrożeń przy których będą musieli połączyć siły.
   Tylko czy ta dwójka będzie umiała się ze sobą zgodzić? Czy wspólna walka o przetrwanie połączy ze sobą te dwa różne charaktery?

>>>>>>>>  http://soulseternal.blogspot.com/ <<<<<<<<

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie :D mój tt @Love_myy_Zayn :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  Katalog Blogobranie, który reklamuje Twojego bloga, zamierza rozwinąć zakładkę Gwiazdy i fani. W związku z czym proszę o podanie do końca listopada pod >tą< zakładką informacji, o jakich sławach opowiada Twój blog.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  Luna

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. ale bedźe genialny skjzdjesnmfb
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest super na pewno bede wpadac :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny 1 roździał, czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 7. Przygoda w Azji z taką akcją? Zawsze !

  OdpowiedzUsuń